DJ Tiësto o Vánocích: „Cítím velkou blaženost a chci vám za ni patřičně poděkovat“

Snad si můžeme dovolit téměř doslovný překlad svátečního vzkazu našeho nejoblíbenějšího Nizozemce svým ctitelům a ctitelkám:

Nazdar všem!

Chtěl bych vám všem poděkovat za rok 2008, který byl fakticky úžasný.

Právě teď se cítím na vrcholu své kariéry, hraji pro více lidí než kdykoli předtím. Davy jsou čím dál zblázněnější. Turné na podporu alba IN SEARCH OF SUNRISE mě zavleklo snad do všech koutů této planety… do Asie, Austrálie, Latinské Ameriky, Severní Ameriky a samozřejmě různě po Evropě. Ať jsem byl kdekoli, hrát lidem bylo to vždycky stejně inspirativní a momentálně cítím velkou blaženost.

Mimochodem, v roce 2009 se rozhodně nezastavím. Opět se celoročně plánuji věnovat svému turné a zároveň budu pracovat na nové desce a speciálních remixech. Moje show v rádiu – TIËSTO’S CLUB LIFE – dávno přesáhla hranici 250.000 downloadů týdně, což je fantastické, protože jednoduše vím, že tam někde jste a že v podcastu týden co týden posloucháte moje oblíbené tracky.

Momentálně v rámci turné křižuji Ameriku, zrovna o Vánocích budu hrát v Las Vegas, Nový rok pak oslavím kde jinde než v New Yorku v Roseland Ballroom. Což je mimochodem mimořádné místo, pokud chcete zamávat šátečkem starému roku.

Takže – děkuji vám za to, že jste učinili můj osobní rok 2008 tak pamětihodným. Těším se na vás v roce příštím, určitě spolu uděláme ještě více muziky. Tak šťastné a veselé Vánoce & hodně štěstí a zdraví do Nového roku!

Tiësto