Tiësto – Kaleidoscope World Tour – 19. září v Praze

Světový djská superstar tiësto přijede v září do Prahy. Holandský legendární DJ a producent Tiësto, který několik posledních let patří k nejpopulárnějším a nejžádanějším umělcům na poli elektronické hudby, poctí Českou Republiku svým jediným exkluzivním vystoupením i v tomto roce.

V rámci svého světového turné Kaleidoscope World Tour vystoupí 19. září v pražském klubu SaSaZu, a potěší své fanoušky svou audiovizuální show, se kterou za 14 měsíců navštíví 6 kontinentů a odehraje 176 vystoupení pro více než milion fanoušků. Vzhledem k jeho obrovské vytíženosti tak připadl jediný volný termín na neděli, ale jak se potvrdilo při jeho dvou návštěvách ČR v minulosti, i v tento den si jeho fanoušci dokázali najít na jeho vystoupení cestu, a byli svědky strhujících vystoupení, která mají v klubovém prostředí zcela specifickou atmosféru, kdy jste Tiëstovi prakticky nadosah. Agentura je v neustálém kontaktu s jeho managementem, a vše naznačuje tomu, že by Tiëstovo vystoupení mělo začít již hodinu před půlnocí. Přesné časy budou upřesněny v nejbližších dnech. Tiëstovo vystoupení podpoří domácí jednička Michael Burian, a dva přední domácí DJ´s a producenti Brian a John Culter.


Právě Kaleidoscope je název i posledního Tiëstova alba, na kterém spolupracoval se světovými hvězdami jako Nelly Furtado, Sneaky Sound System, Tegan & Sara, apod. Aktuálně pak remixoval takové umělce jako Goldfrapp, Britney Spears, The Killers, Muse, Justin Timberlake, a další. Tiësto prodal více než 2,5 milionů desek, byl nominován na Grammy, drží několik zlatých desek, a celou řadu významných ocenění, které jej řadí na absolutní vrchol světové elektronické scény. Jen na Facebooku má 4 miliony fanoušků, na Youtube shlédne jeho videa každý den 450.000 návštěvníků, a jeho podcast vlastní radiové show Club Life každý týden poslouchá přes 300.000 posluchačů. Tiësto vždy headlinoval největším světovým festivalům, v roce 2008 vyprodal 106 vystoupení v rámci svého světového turné, které navštívilo přes 600.000 fanoušků. Jeho novoroční brazilské vystoupení navštívilo 200.000 lidí, stejně tak jich 150.000 zažilo jeho loňské rezidentní noci v klubu Privelege na Ibize, kam se vrátil i letos v létě na svou týdenní rezidenturu, mimo jiné i k podpoře alba „Kaleidoscope Remixed“

Cena vstupného závisí na datumu kdy si lístek koupíte.
do 31. srpna: 890 Kč
do 12. září: 990 Kč
do 19. září 1.090 Kč
Na místě: 1.190 Kč
V.I.P.: 1.590 Kč

Zdroj: ticketpro.cz