Tiëstova spolupracuje s Maroon 5 na songu NOT FALLING APART

Stalo se tak v listopadu loňského roku. DJ Tiësto se při dané příležitosti zařadil po bok zvučných jmen typu Pharrell, Mark Ronson, Cut Copy, Of Montreal, Swizz Beatz aj. Pro úplnost dodejme, že NOT FALLING APART pochází ze druhého alba čím dál populárnější americké pop-rockové kapely.

DJ Tiësto vzal podle svých slov tuto příležitost za pačesy proto, že se mu styl, jakým se toto uskupení ubírá, zamlouvá, a zároveň zde vidí prostor pro svou unikátní interpretaci, která by dílu měla přidat jakýsi punc jedinečnosti. Což se mu podle svých vlastních nabuzených slov také povedlo, protože výsledný remix považuje za „mnohem více energický“.

Adam Levine, zpěvák a kytarista Maroonů v jedné osobě, má na celý experiment víceméně stejný názor: „Vždycky mě děsně bralo, když parta lidí pracuje na tom samém díle, ale každý zároveň vidí věci po svém. To je myslím zároveň hlavním podnětem pro spolupráci na této nahrávce — vzít pár nejlepších songů a předhodit je ze zvědavosti některým svým oblíbencům. Skoro jsme z toho čekání – s čím vlastně přijdou – pukli zvědavostí.“