Podle britského Mixmagu je DJ Tiësto absolutní jedničkou roku 2008

Volba uznávaného papermagu byla jednoznačná s tím, že „žádný jiný DJ se k rozjeté mašině jménem Tiësto na kilometry nepřiblížil.“ Čerstvě oceněná ikona na ocenění reagovala slovy „cítím se poctěn, že mě za absolutní jedničku považuje právě Mixmag. Měl jsem nadupaný rok, za což děkuji mimo jiné právě čtenářům Mixmagu a jejich podpoře.“

Rok 2008 Tiësta zastihl mj. vydat dvojité DVD se svým živým koncertem v proslulém Parken Stadium v dánském Coperhagenu, které se dá považovat za takovou stylovou tečku za svým světovým turné pojmenovaném ELEMENTS OF LIFE. Zároveň stihl uvařit zajímavou kompilaci IN SEARCH OF SUNRISE 7 – ASIA, která bude s největší pravděpodobností předmětem nadcházejícího turné. Tiësto dále koncertoval před ohromnou hromadou lidí v Asii, Austrálii, Latinské Americe, Evropě a Severní Americe včetně Bonnaroo Festivalu. 8. srpna loňského roku navíc jako první DJ na svět úspěšně vyprodal dvacetitisícovou londýnskou O2 Arenu. Tím ale výčet zářezů nekončí – například jeho podcast ve vlastní show v rádiu, TIESTO’S CLUB LIFE, překročil průměrnou hranici 250.000 downloadů týdně.

Příští rok se Tiësto samozřejmě nezastaví – opět plánuje koncertovat v jednom kuse a bokem si spokojeně pracuje na nové nahrávce, produkci i speciálních remixech.

Podobného ocenění se Tiësto mimochodem dočkal už na přelomu září a října loňského roku, kdy se zmocnil ceny DJ AWARD 2008, udělované při příležitosti tradiční DJské sleziny na baleárském ostrově pařmenů – Ibize. Jeho maličkost tak na ostrově utržila celkem třetí trofej (oceněn v letech 2002, 2004, 2008).