Tiësto útočí na Ameriku

DJ Tiësto je tak trošku hudebním fenoménem. V současnoti je v popředí zájmu hudebního světa Lady Gaga, ovšem když ta chodila na školu, tento muž již zahajoval v roce 2004 olympijské hry v Aténách a v roce 2007 hrál rekordní koncert pro 250 000 diváků v Rio de Janeiru. Rozhodně tedy patří mezi úspěšné muže a potvrdil to i letošní výtisk Wall Street Journal, který uvedl, že roční příjem holandského DJ stoupl na 20 milionů dolarů.

DJ Tiësto proto zamíří i na americký kontinent a přizval si k tomu samé světoznámé značky. 15. září 2011 tak začne Tiësto’s Club Life Campus Invasion tour. Během 21 dní navštíví Tiësto americká předměstí a vysoké školy. Partnery pro celou šňůru jsou Sony, Axe, PlayStation, Heineken, SanDisc a Armani Exchnange. Jedním z koncertů bude i vystoupení v Carsonu v Kalifornii pro 26 000 lidí, což bude největší koncert DJ v historii USA.

„Bezesporu vyrostla nová generace fanoušků elektronické hudby,“ uvedl Tiësto. “ A mnoho z nich je právě na univerzitách. Měl jsem na stránkách mnoho dotazů od studentů, kdy přijedu koncertovat na jeich školu, tak jsem tu. Doufám, že vystoupím před velkými davy, které mě ještě nikdy předtím neviděly.“

Tiësto je zároveň prvním elektronickým hudebníkem, který se vyšvihl mezi 25 nejlepších koncertujících umělců. V roce 2010 vyděla jeho šňůra 28,6 milionů dolarů a dosáhla neuvěřitelného počtu 526 000 návštěvníků na 110 koncertech!

Zdroj: Billboard